های طرح > دانلود ها > کارت ویزیت > فنی و مهندسی > کارت ویزیت کلید سازی

کارت ویزیت کلید سازی

کارت ویزیت کلید سازی
سایز طرح: 9 سانت در 6 سانت
حجم فایل دانلودی: 16 مگابایت
کد طرح: 353
مد رنگ: cmyk
تاریخ انتشار: 11-09-1399
7000تومان

طرح کارت ویزیت کلید سازی

کارت ویزیت کلیدسازی, طرح کلید سازی, کارت ویزیت کلید سازی, طرح لایه باز کارت ویزیت کلید سازی

طرح لایه باز کارت ویزیت کلید سازی و یا کارت ویزیت قفل و کلید سازی با رنگ بندی زرد و مشکی بصورت لایه باز در ابعادبرگ ۹ در ۶ سانت و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح لایه باز کلید سازی از تصاویر با کیفیت مناسب این طرح ، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح کلید سازی افزوده است . چیدمان و قالب طرح کارت ویزیت ساخت کلید به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل می باشد.

در این طرح لایه باز که برای کلیدسازی طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز کارت ویزیت کلیدسازی :

طرح بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط شخصی سازی و استفاده کنید.

 

مشخصات طرح لایه باز :

سایز طراحی ۹ در ۶ سانت

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)

محصولات مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید