های طرح > دانلود ها > تراکت > پوشاک > تراکت پوشاک زنانه > دانلود تراکت پوشاک زنانه

دانلود تراکت پوشاک زنانه

دانلود تراکت پوشاک زنانه
سایز طرح: برگ A4
حجم فایل دانلودی: 95 مگابایت
کد طرح: 344
مد رنگ: cmyk
تاریخ انتشار: 24-07-1399
8000تومان

دانلود تراکت پوشاک زنانه

تراکت پوشاک زنانه, طرح لایه باز پوشاک, تراکت لباس فروشی زنانه, دانلود طرح پوشاک, تراکت پوشاک, تراکت لایه باز پوشاک, پوشاک فروشی زنانه, دانلود تراکت برای پوشاک زنانه, تراکت مزون لباس

طرح تراکت پوشاک زنانه کاملا لایه باز و قابل ویرایش

طرح لایه باز تراکت پوشاک و یا تراکت مزون لباس زنانه با رنگ بندی بنفش ، زرد و کرم بصورت لایه باز در ابعادبرگ A4 و رزولیشن 300 dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح تراکت لایه باز پوشاک از تصاویر با کیفیت مدل خانم با مدل مانتو صورتی و عکس مدل خانم با مانتو سفید ، ابزار شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, لوگو لباس فروشی, لیبل تخفیف و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح تراکت لباس فروشی زنانه افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند تراکت لباس فروشی زنانه, تراکت خیاطی زنانه و تراکت مزون لباس زنانه می باشد.

در این طرح لایه باز که برای پوشاک فروشی زنانه طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز تراکت پوشاک :

طرح تراکت پوشاک بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح تراکت مزون لباس به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.

 

مشخصات طرح لایه باز تراکت:

سایز طراحی A4

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)

محصولات مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید