طرح فروشگاه کامپیوتری


در حال بارگذاری
2 آذر 1399
سایز طرح: برگ A4
حجم فایل دانلودی: 16 مگابایت
کد طرح: 392
۶,۰۰۰ تومان
خرید

طرح لایه باز تراکت فروشگاه کامپیوتری

طرح لایه باز تراکت خدمات کامپیوتری, تراکت فروش کامپیوتر, طرح خدمات کامپیوتر,تراکت خدمات کامپیوتری, تراکت فروشگاه کامپیوتر, طرح تراکت خدمات کامپیوتری, طرح لایه باز فروشگاه کامپیوتر, طرح لایه باز خدمات کامپیوتری, دانلود طرح برای خدمات لپ تاپ, تراکت فروش لپ تاپ و کامپیوتر,طرح فروشگاه کامپیوتری

طرح لایه باز تراکت خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و یا تراکت فروشگاه کامپیوتری با رنگ بنفش و صورتی بصورت لایه باز در ابعادبرگ A4 و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح تراکت لایه باز فروشگاه کامپیوتر از تصاویر با کیفیت کیس گیمینگ، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح فروشگاه کامپیوتری افزوده است . چیدمان و قالب طرح تراکت به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند تراکت فروش لپ تاپ, تراکت خدمات کامپیوری و تراکت  مربوط به شغل کامپیوتر و لپ تاپ می باشد.

در این طرح لایه باز که برای فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز تراکت خدمات فروشگاه کامپیوتری :

طرح تراکت خدمات کامپیوتری بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح تراکت به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد و می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط به تراکت کافی نت, تراکت خدمات مربوط به کامپیوتر و .. شخصی سازی و استفاده کنید.


مشخصات طرح لایه باز تراکت کامپیوتری:

سایز طراحی A4

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)