طرح بنر لوازم لوکس ماشین


در حال بارگذاری
۱۴ آذر ۱۳۹۹
سایز طرح: 300 سانت در 120 سانت
حجم فایل دانلودی: 40 مگابایت
کد طرح: 370
۸۰۰۰ تومان
خرید

طرح بنر لوازم لوکس ماشین

لوکس اسپرت ماشین, طرح بنر لوازم تزئینات خودرو, بنر لایه باز خدمات خودرو,لوکس اسپرت,بنر لوازم اسپرتی ماشین

طرح لایه باز بنر لوازم تزئینات خودرو و لوازم لوکس اتومبیل و یا بنر فروشگاه تزئینات ماشین با رنگ بندی زرد, مشکی و کرم بصورت لایه باز در ابعادبرگ ۳۰۰ سانت در ۱۲۰ سانت با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح بنر لایه باز لوکس اسپرتی از تصاویر با کیفیت صندلی اسپرت خودرو، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح لوکس اسپرتی افزوده است . چیدمان و قالب طرح بنر به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند بنر لوازم لوکس خودرو, بنر خدمات خودرو, بنر تزئینات خودرو , بنر تودوزی و روکش صندلی خودرو و بنر مربوط به شغل های خودرو می باشد.

در این طرح لایه باز که برای لوازم لوکس اتومبیل طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز تراکت لوکس اتومبیل :

طرح بنر خدمات خودرو بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر لوازم اسپرت ماشین به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد و می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط به بنر مربوط به تزئینات خودرو و موتور , بنر لوازم اسپرتی ماشین و .. شخصی سازی و استفاده کنید.


مشخصات طرح لایه باز تراکت کامپیوتری:

سایز طراحی ۳۰۰ سانت در ۱۲۰ سانت

رزولیشن ۵۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود طرح لایه باز بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • رسید شما به همراه لینک محصول به ایمیل شما ارسال می شود
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید  به شماره ما پیام (sms) دهید 09036446499