های طرح > دانلود ها > بنر مشاغل > بنر خوراک > بنر شیرینی سرا > دانلود بنر شیرینی فروشی

دانلود بنر شیرینی فروشی

دانلود بنر شیرینی فروشی
سایز طرح: 200 سانت در 80 سانت
حجم فایل دانلودی: 38 مگابایت
کد طرح: 376
مد رنگ: cmyk
تاریخ انتشار: 24-07-1399
5000تومان

طرح لایه باز بنر شیرینی فروشی

بنر شیرینی فروشی, طرح لایه باز شیرینی سرا, بنر لایه باز قنادی, طرح لایه باز قنادی, طرح قنادی و شیرینی فروشی, دانلود بنر برای شیرینی فروشی, طرح لایه باز شیرینی سرا

طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش مناسب شیرینی فروشی و قنادی

طرح لایه باز بنر شیرینی فروشی یا طرح بنر شیرینی سرا با رنگ بندی زرد و مسی بصورت لایه باز در ابعاد 200 در 180 سانتی متر و رزولیشن 50 dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح بنر لایه باز شیرینی سرا از تصاویر با کیفیت ، ابزار شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی طرح بنر قنادی یا شیرینی سرا افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده در سایر مشاغل و کسب و کارها را نیز دارا می باشد.

در طراحی فایل لایه باز از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در بنر لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید ) طرح بنر لایه باز قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاه های چاپ لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح لایه باز بنر شیرینی فروشی :

طرح بنر لایه باز قنادی و شیرینی فروشی بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر شیرینی سرا به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مثل بنر شیرینی سرا و بنر های آموزشگاه قنادی شخصی سازی و استفاده کنید

محصولات مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید