تراکت لوازم تزئینات خودرو


در حال بارگذاری
13 آبان 1399
سایز طرح: برگ A4
حجم فایل دانلودی: 16 مگابایت
کد طرح: 351
167 بازدید
۶,۰۰۰ تومان
خرید

تراکت لوازم تزئینات خودرو

تراکت لوکس اسپرت ماشین,لوازم تزئینات خودرو

تراکت لایه باز لوازم اسپرت ماشین

طرح لایه باز تراکت لوازم تزئینات خودرو و لوازم لوکس اتومبیل و یا تراکت فروشگاه تزئینات ماشین با رنگ بندی زرد, مشکی و کرم بصورت لایه باز در ابعادبرگ A4 و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح تراکت لایه باز لوکس اسپرتی از تصاویر با کیفیت صندلی اسپرت خودرو، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح لوکس اسپرتی افزوده است . چیدمان و قالب طرح تراکت به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند تراکت خدمات خودرو, تراکت تزئینات خودرو , تراکت تودوزی و روکش صندلی خودرو و تراکت مربوط به شغل های خودرو می باشد.

در این طرح لایه باز که برای لوازم لوکس اتومبیل طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز تراکت لوکس اتومبیل :

طرح تراکت خدمات خودرو بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح تراکت به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد و می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط به تراکت مربوط به تزئینات خودرو و موتور , تراکت لوازم اسپرتی ماشین و .. شخصی سازی و استفاده کنید.


مشخصات طرح لایه باز تراکت کامپیوتری:

سایز طراحی A4

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)