های طرح > دانلود ها > تراکت > اتومبیل و موتور سیکلت > تراکت باطری سازی

تراکت باطری سازی

تراکت باطری سازی
سایز طرح: برگ A4
حجم فایل دانلودی: 30 مگابایت
کد طرح: 386
مد رنگ: cmyk
تاریخ انتشار: 27-08-1399
6000تومان

تراکت باطری سازی

تراکت باطری سازی,طرح تراکت باطری سازی, دانلود تراکت باطری فروشی, طرح باطری سازی, دانلود تراکت باطری سازی

طرح لایه باز تراکت باطری سازی و یا تراکت باطری فروشی با رنگ بندی زرد ،مشکی و سفید بصورت لایه باز در ابعادبرگ A4 و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح تراکت لایه باز باطری سازی از تصاویر با کیفیت انواع باطری خودرو, عکس ماشین، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح باطریسازی افزوده است . چیدمان و قالب طرح تراکت به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند تراکت خدمات خودرو, تراکت باطری سازی و تراکت مربوط به خدمات خودرویی می باشد.

در این طرح لایه باز که برای تراکت باطری سازی طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

 

ویژگی طرح لایه باز تراکت فروشگاه باطری خودرو :

طرح تراکت باطری سازی بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح تراکت به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد و می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط به خدمات اتومبیل, تراکت باطری فروشی, طرح سرویس خودرو و .. استفاده کنید.

 


مشخصات طرح لایه باز تراکت باطری فروشی:

سایز طراحی A4

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)

محصولات مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید