کارت ویزیت باشگاه بدنسازی


در حال بارگذاری
۳ آذر ۱۳۹۹
سایز طرح: 9 سانت در 6 سانت
حجم فایل دانلودی: 10 مگابایت
کد طرح: 355
295 بازدید
۹,۰۰۰ تومان
خرید

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

باشگاه بدنسازی, کارت ویزیت باشگاه بدنسازی, طرح لایه باز بدنسازی, دانلود طرح بدنسازی, طرح باشگاه بدنسازی, لایه باز کارت ویزیت بدنسازی,باشگاه بدنسازی آقایان

طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی و یا کارت ویزیت باشگاه ورزشی با رنگ بندی زرد و مشکی بصورت لایه باز در ابعادبرگ ۹ در ۶ سانت و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح لایه باز باشگاه ورزشی بدنسازی از تصاویر با کیفیت مناسب باشگاه بدنسازی ، ابزارهای شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ, لیبل تخفیف و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی این طرح باشگاه ورزشی افزوده است . چیدمان و قالب طرح باشگاه بدنسازی به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده برای دیگر مشاغل مانند کارت ویزیت باشگاه ورزشی, کارت ویزیت باشگاه رزمی و .. می باشد.

در این طرح لایه باز که برای باشگاه طراحی کردیم از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در تراکت لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید )

ویژگی طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی :

طرح باشگاه بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح باشگاه ورزشی به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل مربوط به باشگاه ورزشی شخصی سازی و استفاده کنید.

 

مشخصات طرح لایه باز بدنسازی :

سایز طراحی ۹ در ۶ سانت

رزولیشن ۳۰۰dpi

پسوند psd (قابل ویرایش)

مد طراحی cmyk (مناسب چاپ)